Gięcie blach i rur

Oferujemy gięcie blach oraz różnego rodzaju rur zarówno o profilu okrągłym, jak i kwadratowym, czy prostokątnym, dzięki naszemu bardzo dobrze wyposażonemu parku maszynowemu.

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

slusarnia@elplast.com.pl

infoWszechstronność

Nasze giętarki do rur i profili pozwalają na precyzyjne wykonanie wielu elementów. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że giętarki do profili i rur są w stanie zapewnić wykonanie precyzyjnych zagięć w wyrobach wykonanych z różnego rodzaju materiałów.

Dbamy o dokładność, dzięki czemu jesteśmy w stanie w 100% zrealizować oczekiwania naszych Klientów. Gwarantujemy również pełną powtarzalność produkcji.

 

rury

Urządzenia do obróbki blach i rur

Giętarka do rur i profili 

Pozwalają na precyzyjne wykonanie wielu elementów. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że giętarki do profili są w stanie zapewnić nam wykonanie precyzyjnych zagięć w wyrobach wykonanych z różnego rodzaju materiałów. Również giętarki do rur posiadają doskonałe możliwości w tym zakresie.

 

Walcarka, zwijarka
Dzięki zastosowanej hydraulice umożliwia zwijanie blach w kształt cylindra, cysterny oraz stożka. Długości robocze od 0,5 do 6 metrów, grubość zwijania zależnie od typu od 1 mm do nawet 250 mm.

 

Krawędziarka
Prasa krawędziowa służy do zginania blach pod kątem wzdłuż linii prostej.

 

Nożyce gilotynowe
Umożliwiają obróbkę plastyczną i cięcie arkuszy z blachy o różnych długościach i grubościach.

Czas realizacjicalendar

Czas wykonywania usługi staramy się dopasować do potrzeb Klienta i zazwyczaj usługa wykonywana jest od ręki lub przy większych zamówieniach czas oczekiwania nie przekracza kilku dni roboczych.

Możliwości technologiczne naszych urządzeń:

  1. Maksymalny nacisk gięcia 320 ton.
  2. Maksymalna długość gięcia 4m.
  3. Gięcie blach o maksymalnej grubości 20mm z promieniem 37mm.
  4. Gięcie pod dowolnym kątem.
  5. 100%-towa powtarzalność kształtów i wymiarów.