Park maszyn

Nowe realizacje naszych Klientów wymuszają od Nas konieczność bycia na bieżąco z nowymi technologiami, co wpływa na sukcesywne rozbudowywanie parku maszynowego, który podoła wszystkim nowym projektom.


frezarka cnc

 

 

Frezarka sterowana CNC
Stół frezarki CNC pozwala na obrabianie materiału o maksymalnej wielkości: 200 x 200 cm. Wykonujemy detale, wzory, loga, dowolne kształty według dokumentacji technicznej. Sterowanie komputerowe pozwala na uzyskanie doskonałej jakości i precyzji cięcia w materiale.


urządzenie wielofunkcyjne

 

 

 

Urządzenie wielofunkcyjne K5260VF
Maszyna wielofunkcyjna 5 w 1 - piła, frezarka, heblarka, grubościówka, wiertarka. Maszyna do obróbki metali, drewna oraz tworzyw sztucznych. Długość blatu 1085 mm. Szerokość obróbki 250 mm. Wysokość obróbki 180 mm.

 

 

 


spawarki

 

 

Spawarki
do aluminium, stali czarnej, kwasoodpornej, metali kolorowych
Posiadamy wszystkie niezbędne spawarki do obróbki metali. Dzięki nim i doświadczonym pracownikom jesteśmy w stanie wykonać spawy w technologii MIG, MAG, TIG, MMA, SAW.

 


tokarka

 

Tokarka
Na tokarce wykonujemy bolce, gwinty, śruby, dystanse, pierścienie, i wiele innych w materiałach o maksymalnej średnicy 500 mm. Dzięki tej maszynie możemy wytaczać, wiercić, rozwiercać, przecinać i radełkować.

 

 


gilotyna

 

Gilotyna
Mechaniczne nożyce gilotynowe przeznaczone są do cięcia prostoliniowego arkuszy i pasów z blach stalowych, metali kolorowych i innych materiałów.

 


giearka do blach

 

 

 

Giętarka do blach
Wielkoformatowa giętarka do blach pozwala szybko i precyzyjnie obrobić arkusz blachy do pożądanych przez nas kształtów.

 

 

 


walcarka

 

 

Walcarka do profili i rur
Giętarka walcowa ma szerokie zastosowanie w produkcji elementów konstrukcji stalowych, ogrodzeń, mebli metalowych i innych przedmiotów. Procesowi walcowania poddajemy różnej wielkości rury i profile. 

 


Frezarki i inne narzedzia

 

 

 

Frezarki i mnóstwo innych narzędzi
W ślusarni w Łodzi posiadamy cały niezbędny sprzęt potrzebny do prac z metalami takimi jak: stal czarna, kwasoodporna, aluminium itp., dzięki któremu proces obróbki metali jest dokładny i szybki.