Cięcie laserem, frezowanie, toczenie

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

slusarnia@elplast.com.pl

Frezowanie

to rodzaj obróbki skrawaniem, w której ruch obrotowy wykonuje narzędzie, a posuwowy (w zależności od konstrukcji obrabiarki, na której jest prowadzona obróbka) wykonywany jest również przez narzędzie lub przez przedmiot obrabiany. Stół frezarki CNC pozwala na obrabianie materiału o maksymalnej wielkości: 200 x 200 cm.

Frezowaniem obrabiamy metale, tworzywa sztuczne, drewno i wiele innych. Masz wątpliwości czy można obrobić dany materiał, zadzwoń lub dostarcz go do nas, a postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nasze obrabiarki (frezarki) obrabiają skrawaniem powierzchnie płaskie i kształtowe takie jak: rowki, gwinty, koła zębate. Posiadamy frezarki jednowrzecionowe i wielowrzecionowe, wyposażone w sterowanie komputerowe. Nasza frezarka CNC pozwoli stworzyć nawet najbardziej skomplikowane kształty i wzory, przekonaj się już teraz!

Wykonujemy detale według dokumentacji technicznej Klienta, a w przypadku braku rysunku istnieje możliwość że sami zaprojektujemy dla Państwa dany detal.

 Na podstawie przedstawionego rysunku i opisu materiału możemy dokonać wyceny. 

 

 

 

 

komputerowe-sterowanie

Toczenie

inaczej obróbka wiórowa stosowana najczęściej do obrabiania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych przedmiotów w kształcie brył obrotowych (wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Istnieje możliwość uzyskiwania metodą toczenia również innych kształtów niż obrotowe. Podczas toczenia ruch główny wykonuje najczęściej obracający się przedmiot, natomiast ruchem pomocniczym jest ruch płaski narzędzia (nóż tokarski, wiertło lub narzędzia do gwintów).

Najczęściej prace wykonywane na tokarce obejmują stworzenie elementów maszyn lub konstrukcji, poprzez kopiowanie już istniejących elementów lub poprzez szczegółowe rysunki techniczne. Wykonujemy: bolce, gwinty, śruby, dystanse, pierścienie, i wiele innych w materiałach o maksymalnej średnicy 500 mm.

Na tokarce wykonujemy również:
- wytaczanie,
- wiercenie,
- rozwiercanie,
- przecinanie i radełkowanie,
- frezowanie i szlifowanie z użyciem dodatkowych przyrządów.

Zapewniamy możliwie największą precyzję toczonych elementów!

Cięcie

Wykonujemy cięcie blach na gilotynie, które umożliwia uzyskanie prostych kształtów. Jest to  tradycyjna i jedna z najszybszych metod cięcia blach.  

Wykonujemy również usługi w zakresie cięcia materiałów metalowych takich jak: rury, pręty. Jesteśmy w stanie pociąć zamówiony lub dostarczony przez Państwa materiał na wskazany wymiar.

Posiadamy sprzęt umożliwiający wysoką jakość ciętych elementów o idealnej krawędzi i powierzchni.

 

 

 

 

ciecie

Czas realizacjicalendar

Czas wykonywania usługi staramy się dopasować do potrzeb Klienta i zazwyczaj usługa ta wykonywana jest od ręki lub przy większych zamówieniach czas oczekiwania nie przekracza kilku dni roboczych.

Realizacje